سریال مظنون

داستان Person of Interest در ادامه‌ی حوادث یازده سپتامبر است. پس از حمله به برج‌های دوقلوی نیویورک، دولت امریکا تصمیم می‌گیرد که با استفاده از نوابغ رایانه‌ای امریکا، دستگاهی با هوش مصنوعی بسازد که با استفاده از دوربین‌های نظارتی و مدار بسته، حملات تروریستی را پیش بینی کند. هارولد فینچ با بازی مایکل امرسون یکی از همین نوابغ است. او که میلیاردر و هکری بی نظیر است، این دستگاه را می‌سازد، آن را مهر و موم کرده و در اختیار دولت قرار می‌دهد. دستگاهی سری که بر همه چیز نظارت می‌کند و تنها هشت نفر از وجود آن آگاه هستند. خروجی این دستگاه تنها شماره‌ی ملی مجرم و یا قربانی است. این پایان داستان نیست! این دستگاه علاوه بر پیش بینی اتفاقات مربوط به اقدامات تروریستی، جرائم سازمان یافته‌ی غیر تروریستی را هم پیش بینی می‌کند. اما دولت امریکا این جرائم را نامربوط می‌داند و برای جلوگیری از آن‌ها اقدامی نمی‌کند.

Person of Interest سریالی فراتر از عالی

اگر از آن دسته افراد هستید که دیدن سریال را به تماشای فیلم سینمایی ترجیح می‌دهید و یا در ایام تعطیلات عید ماندن در خانه را به جای سفر انتخاب کرده‌اید، سریال Person of Interest بهترین انتخاب شما برای دیدن است، البته اگر تا به حال این سریال را ندیده باشید. Person of Interest که با نام فارسی مظنون نیز شناخته می‌شود، درامی جنایی است که با داستانی متفاوت شما را پای تلویزیون میخکوب می‌کند. سریالی که تمامی ویژگی‌های یک سریال عالی را دارد و فیلم‌نامه، بازیگران، کارگردانان و همه‌ی دست اندر کاران آن،‌ فراتر از حرفه‌ای هستند.

محبوب‌تر از بازی تاج و تخت

سریالی فوق‌العاده جذاب، آنقدر در بین مردم محبوب و پرطرفدار بود که حتی در امریکا از سریال‌های مشهوری نظیربازی تاج و تخت و بریکینگ بد هم پربیننده‌تر بوده است و چندین بار در میان ۲۰ برنامه‌ی تلویزیونی پربیننده امریکا قرار گرفته است

Don`t copy text!