درباره آسا

شبکه بین المللی آسا مدیا یک سازمان رسانه ای بین المللی است که فعالیت خود را با شعار آرامش ، سرگرمی و ارتباط به سمع و نظر مخاطبان فارسی زبان در سراسر دنیا میرساند.

محبوبیت و موفقیت شبکه بین المللی آسا مدیا مدیون تنوع و نوع آوری برنامه ها و پراکندگی وسیع آنتن و مخاطب محور بودن آن می باشد که علاوه بر دسترسی و حضور در ماهواره یوتلست ، مخاطبان میتوانند در وب سایت شبکه آسا تی وی که برنامه های شبکه را با کیفیت برتر مشاهده نمایند ، این برنامه ها در شبکه های اجتماعی فیس بوک ، اینستاگرام ، تلگرام و یوتیوب و سرویس های اینترنتی GlWIZ  و TV Box  در دسترسند.

 

 

 

 

اهداف شبکه بین المللی آسا مدیا

امروزه قدرت رسانه های دیداری ازجمله تلویزیون ، بیشترین تأثیرگذاری را بر مخاطبان خود دارند. آرامش ، سرگرمی و ارتباط در اطلاع رسانی ، آموزش ، هدایت و مهندسی افکار مخاطبان و آشنایی با جذابیت های فرهنگی ، اجتماعی ، هنری و توریستی سایر کشورهای دنیا و ترویج و تبادل دانش و فرهنگ و ادب متمدن ایران را به دور از هرگونه گرایش سیاسی ، سازمانی، مذهبی ، حزبی و تشکیلاتی ، میتوان از عمده ترین اهداف برجسته این شبکه بین المللی برشمرد .

مشارکت در شبکه بین المللی آسا مدیا

رسانه فارسی زبان آسا مدیا  فرصت و فضای مناسبی برای یک رقابت سالم در راستای معرفی کامل و همه جانبه خدمت رسانی و توانمند سازی صنعتگران ، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی داخلی و خارجی در عرصه های گسترده و متنوع در دو قالب مشارکت در برنامه های تولیدی و آگهی های بازرگانی ایجاد نموده است.

Don`t copy text!